GALERIA ZDJĘĆ:

Witamy,
W roku 2009 r. zakupiliśmy od MTG Agri-Rol S.A. połówkę w stanie deweloperskim naszego wymarzonego jak nam się wówczas wydawało bliźniaka.Cały proces zakupu oraz finalizacji transakcji przebiegał niezwykle sprawnie. Nic nie wzbudzało naszych najmniejszych podejrzeń zarówno co do budynku oraz działki, którą zakupiliśmy. MTG Agri-Rol S.A. przez cały okres zakupowy służył nam radą i pomocą kilkukrotnie zapewniając nas, że jest deweloperem lokalnym dbającym o interesy mieszkańców Osiedla Książenice oraz zależy mu na pozytywnej opinii jego Klientów.

NIESPODZIANKA NR 1
Już po kilku pierwszych miesiącach od zakupu doświadczyliśmy pierwszej przykrej niespodzianki. Otóż po kilku niezbyt intensywnych opadach deszczu zauważylismy, że działka "tonie" w wodzie. Dopiero po tym fakcie i rozmowach z innymi mieszkańcami osiedla dowiedzieliśmy się, że tereny na których zbudowany został nasz bliźniak są w większości gliniaste. A glina jak powszechnie wiadomo jest materiałem słabo przepuszczającym wodę.
Czy podczas procesu zakupowego zostaliśmy o tym powiadomieni przez dewelopera? NIE!

NIESPODZIANKA NR 2
Kolejną, a w zasadzie kolejnymi niespodziankami były liczne wady i usterki ujawniające się w budynku. Były to:
- Odjeżdżające schody frontowe od budynku, które spowodowały popękanie elwacji frontowej
- Popękana wylewka na balkonie oraz nieprawidłowo zamontowna balustrada na balkonie
- Nieszczelny komin

NIESPODZIANKA NR 3
Po okresie ok. 3 lat od zakupu zauważyliśmy, że zaczynają nam odpadać płytki w garażu i kotłowni. Płytki zostały położone jeszcze w roku 2009 jak zakupiliśmy naszą połówkę bliźniaka. Następnie zamówiliśmy ekspertyzę techniczną budynku. Ekspertyza została wykonana przez Ośrodek Rzeczoznawstwa i Inżynierii Procesów Budowlanych w Warszawie. Ekspertyza ujawniła wady i usterki w zakresie izolacji poziomych oraz pionowych przeciwwilgociowych i przeciwwodnych oraz cieplnych.


Przedmiotowa Ekspertyza techniczna to dokument dość obszerny liczący ok. 70 stron. Jej treści nie zamieszczamy ze względu na zbyt duży rozmiar pliku. Jeżeli jesteś zainteresowany tym dokumentem, skontaktuj się z nami. Dane kontaktowe zamieszczamy poniżej. 

Skontaktuj się z nami i zapoznaj się z ekspertyzą techniczną! 

e-mail: marcin.ksiazenice@gmail.com    Tel: 535 060 274